Sergen'e göre sonuç ihanetin bedeli!

Sergen'e göre sonuç ihanetin bedeli!.10307
  • Giriş : 30.11.2008 / 08:27:00

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olmasını değerlendiren Sergen Yalçın faturayı kesti. Denizli'nin 11'ini beğenen Sergen'e göre bu sonucun sebebi; ihanet.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

NTV'de Rıdvan Dilmen, Hakan Ünsal ve Güntekin Onay'la birlikte 2-1 biten Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini değerlendiren Sergen Yalçın, mağlubiyetin faturasını kırmızı kart gören Cisse'ye kesti.

İlk yarıda yaptığı fuallerle iki sarı karttan Kırmızı kart gören Fransız oyuncunun Beşiktaş'a 'ihanet' ettiğini söyleyen eski Beşiktaşlı Sergen, "Cisse gereksiz yere kırmızı kart görerek takımına ihanet etti. Eğer oyundan atılmasaydı maç bu skorla bitmezdi" diye konuştu.

"DENİZLİ DOĞRUYU YAPTI"

Rıdvan Dilmen'in Mustafa Denizli'yi kadro seçiminden dolayı sert bir dille eleştirmesine katılmayan Sergen Yalçın, Denizli'nin bu şartlarda sahaya en iyi kadroyu sürdüğünü ifade etti.

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a ihanet etmekle suçladığı Fransız orta saha oyuncusu Eduard Cisse, maçın 29 ve 41. dakikalarında Uğru Boral'a yaptığı faullerden sonra çift sarıdan kırmızı kart görerek takımının 50 dakika 10 kişi oynamasına sebep oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*