Serhat'tan ilginç açıklamalar

Serhat'tan ilginç açıklamalar.13741
  • Giriş : 17.08.2008 / 14:56:00

Kocaelispor'un yeni transferi Serhat Akın'dan ilginç açıklamalar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kocaelispor'un yeni transferi Serhat Akın, "Doktorlar 'Futbol hayatın bitti' demişti. Ama müthiş bir şekilde dönüyorum" diye konuştu.

'2-3 haftada hazırım'

Kocaelispor'un yeni transferi Serhat Akın, ikinci Türkiye macerasının başlangıcında FANATİK'e konuştu. 3 yıl sonra yurda döndüğü için mutlu olduğunu dile getiren Serhat, kendisini 'mucize' olarak nitelendirdi. Anderlecht'te yaşadığı sakatlık sonrasında doktorların kendisine 'Futbol hayatın bitti' dediğini ifade eden golcü oyuncu, “2 yıldır zor dönemler yaşadım. Geçirdiğim ameliyatlar sonrasında yılmadım ve çalıştım. Sakatlıktan çok çektim ama, 2-3 haftada hazır olurum” ifadesini kullandı.

'Sürpriz takım oluruz'

Avrupa macerasının kısa sürmesi nedeniyle üzgün olduğunu kaydeden Serhat, “Herşey çok güzel başlamıştı. Anderlecht formasıyla 20 maçta 10 gol, 10 asist yapmıştım. Ama işte dediğim gibi sakatlık beni yaktı. Açıkçası, ben bir mucizeyim. Müthiş bir şekilde dönüyorum. Kocaelispor formasıyla İsmetpaşa Stadı'na çıkacağım günü iple çekiyorum. Bana olan güveni boşa çıkarmayacağım. Bu sezon ligin sürpriz takımı oluruz. Yeni ve kaliteli bir kadroya sahibiz” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*