Seric Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor

Seric Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor .18929
  • Giriş : 04.01.2009 / 23:48:00

Beşiktaş'ta transfer arayışları sürüyor ancak yabancı oyuncu kontenjanında yer açmak için gönderilmesi düşünülen Anthony Seric'in ayrılmak istememesi yöneticileri düşündürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Siyah-beyazlı takımda transfer çalışmalarını başkan Yıldırım Demirören bizzat yürütüyor. Yurt dışında bazı futbolcuların menajerleriyle görüşen Demirören, Türkiye'ye döndükten sonra teknik direktör Mustafa Denizli ile durum değerlendirmesi yapacak.

Yabancı transferinin gerçekleşebilmesi için kadroda bulunan bir yabancı futbolcunun gönderilmesi gerekiyor. Gönderilmesi muhtemel isimlerin başında ise sezon başından bu yana fazla forma şansı bulamayan Seric geliyor.

Hırvat futbolcunun Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmemesi yönetimin yabancı transferinde elini bağlıyor. Seric'in sezon sonuna kadar alacaklarını ve bonservisini istediği belirtiliyor.

Denizli'nin, ülkesinden İstanbul'a bir hafta gün geç dönen ve siyah-beyazlı kulüpte artık oynamak istemediğini söyleyen Edouard Cisse'nin de gönderilmesini istediği iddia ediliyor.

Yönetim, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Mert Nobre ile de bu hafta masaya oturacak. Yıldırım Demirören ve yönetici Mario Berk, Nobre'nin menajeri Juan Figger ile Perşembe günü biraraya gelerek son bir görüşme yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*