Seriç sonunda patladı

  • Giriş : 01.09.2008 / 11:19:00

Beşiktaş'ta bonservisi çıkartılamayan Seriç sonunda patladı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen ancak Gordon'un sözleşmesi feshedilemediği için henüz bonservisi çıkartılamayan Anthony Seriç sonunda patladı; menacer Sinan Engin aracılığıyla yönetime, 'artık tercihinizi
yapın' mesajını yolladı.

Sesi çıkarmıyordu ama...

Sezon öncesinde Panathinaikos'tan büyük beklentilerle transfer edilen ancak henüz bonservisi çıkarılamadığı için hiçbir resmi maçta forma giyemeyen Hırvat asıllı Avustralyalı oyuncu Anthony Seriç, sonunda patladı. Kadroda düşünülmeyen ve gönderilmesi düşünülen Gordon Schildenfeld'in sözleşmesinin feshedilmemesi nedeniyle kontratı askıya alınan ve bu ana kadar ses çıkarmadan çalışmalarına devam eden Seriç, sabrının kalmadığını belirterek, menacer Sinan Engin ile bir görüşme yaptı ve durumunun netleştirilmesini istedi.

'Trabzon maçına hazırlan'

Durumdan haberdar olarak Beşiktaş'a geldiğini, ancak kendisine sorunun 1 hafta içinde çözüleceğinin söylendiğini vurgulayan Seriç'in, “Ama 4 hafta geçti. Ortada bir tercih yapmanız gerekiyorsa derhal yapmanızı istiyorum. Ya Gordon ile devam edilsin, ya da ben gideyim. Sonuçta para karşılığı imza attım ama sadece idmanlara çıkmak beni üzüyor” dediği öğrenildi. Sinan Engin ise, “İşin sonuna geldik. Gordon spor ahlakıyla bağdaşmayan bir tavır içinde. Ama artık sorun çözülecek. Kendini Trabzon maçına hazırla” diyerek, Seriç'i teselli etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*