Şerif Elitez aday olmayacak

Şerif Elitez aday olmayacak.10774
  • Giriş : 30.05.2008 / 13:08:00

TFF 2. Lig kulüplerinden Turgutluspor'da 26 Haziran tarihinde yapılacak olağan kongre öncesi Başkan Şerif Elitez'in aday olmayacağı, yönetimdeki diğer isimlerin de görev almayacağı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Geçtiğimiz sezon yapılan kongrede göreve gelen Şerif Elitez başkanlığındaki 9 kişilik yönetim kurulunun yerine kimlerin geleceği konusu henüz netlik kazanmadı.

Turgutluspor'a hizmet etmek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu ifade eden Onursal Başkan Serhat Orhan, "Bu sezon Turgutluspor oldukça başarılı bir dönem geçirdi. Dolayısıyla bu başarının baş mimarı olan yönetim kurulu ile görüştüm. Yapılacak kongrede aday olmayacaklarını, ekip olarak göreve geldiklerini ekip olarak görevi yeni bir yönetime teslim edeceklerini açıkladılar. Ben önümüzdeki günlerde yönetim kurulumuza Turgutluspor'a verdikleri başarılı hizmetlerden dolayı bir teşekkür yemeği vereceğim" dedi.

Turgutluspor'un büyük bir camia olduğunu ifade eden Onursal Başkan Orhan, "Yeni sezon öncesi yeni bir yönetim oluşturacağız. Görev almak isteyen herkese kapılarımız sonuna kadar açık. Tabii bir talip çıkmaması halinde kulüp başkanlığını Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Simav'a teklif edeceğim. Göreve kim gelirse gelsin takımımıza en iyi hizmeti vereceğinden hiç şüphem yok" şeklinde konuştu.

Öte yandan, Bodrum'da düzenlenen İddaa Turnuvası'nda şampiyonluk hedeflediklerini belirten Teknik Direktör Burhanettin Basatemur, "Şu ana kadar oynadığımız 3 hazırlık karşılaşmasında ortaya koyduğumuz Futbol beni son derece memnun etti. Hedefimiz bu turnuvadan şampiyon olarak ayrılmaktır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious