Serinleme uğruna ölüme kulaç attılar

Serinleme uğruna ölüme kulaç attılar.16850
  • Giriş : 05.07.2009 / 17:22:00

Ordu'nun Ünye ilçesinde, denize giren genç boğuldu. Siirt'te havuza düşen 4 yaşındaki çocuk boğuldu. İzmir Bergama'da su toplama havuzuna giren çocuk, Gaziantep'te ise serinlemek için gölete giren genç boğuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ DENİZDE BOĞULDU

Ordu'nun Ünye ilçesinde, serinlemek için denize giren üniversite öğrencisi boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, Kırkevler yöresinde arkadaşlarıyla birlikte serinlemek için denize giren Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Bölümü son sınıf öğrencisi Murat Aktaş (23) akıntıya kapıldı. Yüzme bilmediği öğrenilen Aktaş, bir süre sonra çevredekiler tarafından sudan çıkarıldı.

Ünye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Murat Aktaş, kurtarılamadı.

SİİRT'TE HAVUZA DÜŞEN ÇOCUK BOĞULDU

Siirt'te havuza düşen çocuk, boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, Conkbayır Mahallesi'nde Şehla Çağlı (4), bahçelerindeki havuzun kenarında oyun oynamaya başladı. Bu sırada dengesini kaybederek havuza düşen küçük çocuk, boğuldu.

Çağlı'nın cesedi, ailesi tarafından sudan çıkarıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SERİNLEMEK İÇİN GİRDİĞİ HAVUZDA BOĞULDU

İzmir'in Bergama ilçesinde serinlemek için su toplama havuzuna giren çocuk, boğuldu.

Kozak Karaveliler köyünde Serhat Yeter (12), serinlemek için, köylülerin ihtiyaç duyduklarında kullanmak üzere yaptığı su toplama havuzuna girdi. Yeter'in, yüzme bilmemesi nedeniyle boğulduğu bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GAZİANTEP'TE SERİNLEMEK İÇİN GÖLETE GİREN GENÇ BOĞULDU

Gaziantep'te, serinlemek için gölete giren genç boğuldu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, arkadaşlarıyla birlikte piknik için Alleben Göleti kıyısına giden bir gencin, serinlemek için girdiği suda kaybolduğu haberini alan jandarma ekipleri olay yerine gitti.

Jandarma, yüzme bilmediği, bir süre çırpındıktan sonra suya battığı ve bir daha çıkmadığı belirtilen gencin bulunması için Gaziantep İl Sivil Savunma Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekibinden yardım istedi.

Ekibin 30 dakika süren çalışmasının ardından gencin cesedi bulundu, sudan çıkarıldı ve otopsi için Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bu arada, gencin serinlemek için birlikte suya girdiği arkadaşlarının, gencin elbiselerini de alarak göletten ayrıldığı, bu nedenle 16-17 yaşında olduğu tahmin edilen gencin kimliğinin öğrenilemediği bildirildi.

Gölet kenarında piknik yapan vatandaşlar, suya girmenin yasak olduğunu, ancak yasağı denetleyecek görevli olmaması nedeniyle çocuk ve gençlerin serinlemek için gölete girmelerinin önüne geçilemediğini savundu, önlem alınmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*