Serkan Balcı: Heykelimiz dikilir

Serkan Balcı: Heykelimiz dikilir.11907
  • Giriş : 01.11.2008 / 08:30:00

Trabzonspor’un sağ kanat oyuncusu Serkan Balcı, Bordo-Mavili taraftarların takımlarını şampiyon görebilmek için derin bir arzusu bulunduğunu, bunu başarmaları halinde heykellerinin dikilebileceğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Serkan Balcı, Tam Saha Dergisi'ndeki röportajında, şampiyonluk için İstanbul'daki üç büyük takımın şansları ne ölçüdeyse kendi şanslarını da o kadar yüksek gördüğünü belirterek, ''Yeni kurulmuş bir takıma göre iyi gidiyoruz. Takım içindeki arkadaşlık da üst düzeyde. Bu çok önemli bir etken, çünkü ne kadar kaliteli oyunculardan oluşan bir ekibiniz olsa da arkadaşlık duygusunu özümsemeyen bir grup başarıya ulaşamaz'' dedi.

Trabzonspor'da şampiyonluğu yaşaması halinde bunun Fenerbahçe'den farklı olacağını kaydeden Serkan Balcı, şöyle devam etti: ''Trabzonspor 24 yıldır bu coşkuyu yaşamaya hasret. Eğer ben de lig şampiyonluğu kazanan takımın bir üyesi olabilirsem, bunun anlamı tabii ki çok farklı ve büyük olur. Taraftarlarda şampiyonluğu görebilmek için öyle derin bir arzu var ki, bu başarıyı elde eden takımın oyuncularının her birinin heykelini bile dikebilirler.''

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*