Servet, Kalli için ne dedi?

Servet, Kalli için ne dedi?.11811
  • Giriş : 08.04.2008 / 18:39:00

Feldkamp için tüm oyuncular için de onun yeri ayrıydı. Hatta yenildikleri bir maç sonrasına 'Keşke 11 Servet'im olsaydı' demişti. Ya Servet bırakıp giden hocası için ne diyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray TV'ye açıklamalar yapan sarı-kırmızılı futbolcu Servet Çetin, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, "Gençlerbirliği'nin bulunduğu konum nedeniyle zor bir maç olacağını biliyorduk. Nitekim kupada da 1-0 mağlup olmuştuk, bir gün önce Fenerbahçe'nin galip gelmesi işimizi daha da zora soktu. Kaybettiğimiz ya da berabere kaldığımız taktirde şampiyonluktan uzaklaşacağımızı biliyorduk ve bu düşünceyle sahaya çıktık. Saha şartları ağırdı ama bizim olduğu kadar Gençlerbirliği içinde öyleydi.

Böylesine maçlarda da böyle goller oluyor. Ya ölü toplardan ya da seken bir toptan. Nitekim Ümit Karan'ın indirdiği topta Lincoln'ün güzel bir golü vardı ve galip gelmesini bildik. Zor maçtı ama önemli bir deplasmandan 3 puan aldık ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz" dedi.

Servet, Feldkamp'ın takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak ise, "Feldkamp ile 10 ay çalıştık. Bende olduğu kadar herkeste emeği vardır ama bizim işimizin de acımasız tarafı bu. Yeri geliyor futbolcu olarak kulübünüzden gönderiliyorsunuz, yeri geliyor teknik adam olarak gönderiliyorsunuz ya da istifa ediyorsunuz. Tabii ki böylesine önemli maç öncesi olması olumsuz bir hava yaratabilir düşüncesi vardı ama böyle olmadı. Çünkü Galatasaray forması giydiğiniz zaman şartlar ne olursa olsun çıkıp o formayı en iyi şekilde temsil etmeniz gerekiyor. Biz de takım halinde onu yapmaya çalıştık. Bence iyi de oldu. Son birkaç haftadır yapamadığımız mücadeleyi bu maçta yapmış olduk. Bütün röportajlarımda söylüyorum mücadele edersek kazanırız, etmezsek sıradan bir takım oluruz. Son birkaç haftadır yapamadığımız mücadeleyi bu maçta yaptık ve bu sonuca yansıdı. Hocamız gitmiş, zor şartlarda gitmişiz böylesine bir ortamda golü bulunca herkesin içinde olan coşku dışarı vurdu. Kenetlenmemiz gerektiğini saha içinde herkese gösterdik. Zaten iş bu dakikadan sonra biz futbolculara kaldı. İyi ve kötü sonuçlar bizim yüzümüzden olacak. Mücadele edip elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız" açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious