Servet, Lincoln ve Topal ayrı çalıştı

Servet, Lincoln ve Topal ayrı çalıştı.12372
  • Giriş : 25.11.2008 / 20:55:00

Galatasaray, UEFA'da Metalist'le Perşembe günü yapacağı 3. hafta maçının hazırlıklarını bir günlük aranın ardından gerçekleştirdiği idmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, basın ve taraftara kapalı yapılan antrenmanda sakatlıkları bulunan futbolculardan Servet, Lincoln ve Mehmet Topal'ın, antrenör Cevat Güler yönetiminde takımdan ayrı özel çalıştıkları, Emre Güngör'ün antrenmanın tamamına takımla birlikte katıldığı açıklandı. Linderoth'un salon ve sahada, Alparslan'ın ise salonda fizyoterapistler eşliğinde idman yaptığı bildirildi.

Bu arada, yarın diz ön çapraz bağ onarımı için operasyon geçirecek genç oyuncu Murat Akça antrenmana katılmadı. Oyuncunun ameliyat öncesi rehabilitasyonuna Metin Oktay Tesisleri Sağlık Merkezi'nde devam edildi. Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur'un ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları ise sürüyor.

Galatasaraylı futbolcular, Metalist maçı hazırlıklarını yarın saat 18.00'de yapılacak ve ilk 15 dakikası yalnızca basına açık antrenmanla tamamlayarak, kampa girecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*