Servet Çetin pişman

Servet Çetin pişman.11811
  • Giriş : 05.02.2008 / 20:19:00

Kupa maçında yaptığı hareketle Semih'in sakatlanmasına neden olan ve Fenerbahçeli taraftaların büyük tepkisini çeken Servet, 'Bundan sonra daha dikkatli olacağım' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaraylı futbolcu, Fenerbahçe ile yaptıkları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında, yaptığı hareket sonrası Semih'in sakatlanmasına çok üzüldüğünü kaydederek, şöyle konuştu: ''Semih ile 5-6 kez görüştüm. 5-6 gün sonra oynayabileceğini söyledi. Çok üzüldüm. Hiç kimseyi bilerek sakatlamam söz konusu olamaz. O pozisyonda topa müdahale etmek istedim, ancak Semih topu dürtünce, ona müdahale ediyormuşum gibi göründü. Sizin aracılığınızla yine özür diliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.''

Milli futbolculardan Yıldıray Baştürk, Avrupa Şampiyonası öncesi 4-5 hazırlık maçı yapacaklarını hatırlatarak, ''Şampiyonaya en iyi şekilde gitmek istiyoruz. İsveç gibi önemli bir takımla hazırlık maçı oynamak bizim için avantaj. En iyi şekilde hazırlanıp, Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olmak istiyoruz'' dedi. Gökhan Ünal da İsveç maçının zorlu geçeceğini, ancak hazırlık maçı da olsa karşılaşmadan galip ayrılmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious