Servet Çetin: Pürüzler var

Servet Çetin: Pürüzler var.9215
  • Giriş : 27.06.2009 / 20:07:00

Galatasaraylı Servet Çetin, Olympique Marsilya'ya transferi konusunda pürüzler olduğunu belirterek, bu sorunların giderilemediğini, transferi için beklediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'la birlikte yeni sezon ikinci etap çalışmaları için Düseldorf üzerinden Hollanda'ya giden, başarılı defans oyuncusu, Atatürk Havalimanı'nda Cihan muhabirinin transferine ilişkin sorusuna verdiği cevapta, ''Olympique Marsilya'ya gidip gitmeyeceğim şu anda belli değil. Ben anlaştık. Benimle ilgili bir sorun yok. Fakat yönetimlerin arasında bazı küçük pürüzler var ve bunların giderilmesini bekliyorum. Kulüpler anlaşırsa transfer gerçekleşecek, bekliyorum.'' dedi.

Servet için Marsilya'nın eski başkanı Papa Diouf, Galatasaray yönetimiyle 8 milyon euro olan bonservis bedeli karşılığında anlaşmış ancak görevden alınınca transfer çıkmaza girmişti. Gelişmenin ardından Fransız basınında kulübün Servet'i transfer etmekten vazgeçtiği, yerine de maliyeti düşük olduğu için Bordeaux'dan Souleymane Diawara'nın alındığı haberleri yar almıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*