Servet'in MR'ı çekildi

Servet'in MR'ı çekildi.16604
  • Giriş : 03.04.2008 / 15:38:00

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 6 Nisan Pazar günü deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, sarı-kırmızılı oyuncuların gruplara ayrılarak teknik ağırlıklı çalışmalar yaptığı bildirildi.

Sakatlıkları bulunan Song, Fırat, ve Mehmet Güven'in tedavilerinin ardından, antrenör ve fizyoterapistler yönetiminde salon ve sahada çalışmalar yaptıkları belirtildi.

Sakatlığı süren Linderoth'un tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada özel bir antrenman yaptığı, ameliyat olan diğer oyuncular Semih ve Uğur'un, ameliyat sonrası terapilerinin de sağlık merkezinde sürdürüldüğü ifade edildi.

SERVET'İN MR'I ÇEKİLDİ

Galatasaray'ın dün yaptığı antrenman sonrasında sağ bacak üst ön adalesinde rahatsızlık hisseden Servet'in MR'ı çekildi. MR incelemesinde zorlanma tespit edilen Servet'in dün başlanan tedavisine, sağlık merkezinde devam edilirken, başarılı futbolcu tedavisinden sonra salon ve sahada sağlık ekibi yönetiminde çalıştı. Galatasaray, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını yarın saat 11.00'de yapacağı, basın ve taraftara kapalı, antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious