Servet'in satışına Rijkaard'dan onay

Servet'in satışına Rijkaard'dan onay.9162
  • Giriş : 16.06.2009 / 23:39:00

Avrupa'dan bir çok defans oyuncusuyla görüşmelerini sürdüren Galatasaray, sürpriz bir kararla en önemli isimlerinden birini satıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Avrupa'dan bir çok defans oyuncusuyla görüşmelerini sürdüren Galatasaray, sürpriz bir kararla en önemli isimlerinden birini satıyor.

Meira'yı sezon ortasında 6.5 milyon euroya Zenit'e satan Sarı kırmızılılar, bu kez de Servet'i Marsilya'ya 8 milyon euro karşılığında vermeye hazırlanıyor.

Fransız kulübünün 8 milyon Euro bonservis bedeli teklifi karşısında daha önce düşünmek için süre isteyen sarı - kırmızılıların, teknik direktör Frank Rijkaard'ın da onayını aldıktan sonra teklifi kabul etti.

Hollandalı teknik adamın Futbol şubesi yöneticilerine ''Servet çok kaliteli bir isim ama söz konusu Galatasaray'ın menfatleri ise ve 8 milyon euro'luk ciddi bir rakam konuşuluyorsa Servet'i verebilirsiniz. Benim böyle bir kaliteli ismin yokluğunda B planım hazır bir iki takviye ile bu boşluğu dolduruz''ifadelerini kullandığı belirtildi.

Sarı kırımızılı yöneticilerin önümüzdeki günlerde Fransız yetkililer ile bir kez daha masaya oturacağı ve Servet transferinin Cuma gününe kadar netlik kazanacağı bildirildi. Futbol şubesi yöneticelilerin Servet'in Marsilya transfer olması halinde defansa biri yabancı biri yerli olmak üzere iki takviye yapacağı, bu oyunculardan birinin Ankaraspor'un stoperi Ediz olduğu ifade edildi.

LİGTV

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*