Servet'ten Şükür'e çarpıcı sözler

Servet'ten Şükür'e çarpıcı sözler.14598
  • Giriş : 02.06.2008 / 11:39:00

Milli takım kampında konuşan Servet, Hakan Şükür için çarpıcı sözler söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AVRUPA Şampiyonası için artık saatleri sayan Milli Takımımız’da Galatasaray’ın yıldızı Servet Çetin, Hakan Şükür hakkında konuştu.

Servet, ‘Hakan Şükür’ün gönderilme kararı şaşırtıcı ve bana göre yanlış’ dedi. Milli oyuncu, Hakan Şükür’ün karakteri ve futbolculuğu ile mükemmel bir insan olduğunu ifade etti.

Ağlamaz! İdmanı çok sever

KRAL’IN, Galatasaray’da herkese destek çıktığını ifade eden Servet, ‘Ağlamadan, sızlamadan idmanı seven birisi. Bu kararı ben verecek olsam, onun sözleşmesini iki sene daha uzatırdım. Öyle bir insan her zaman takım içinde tutulmalıdır. Bizim şamipyon olmamızda takıma çok büyük katkısı oldu. O golü attı, şampiyon olduk’ şeklinde konuştu. Portekiz maçına değinen yıldız oyuncu, Cristiano Ronaldo’nun çok büyütüldüğünü de iddia etti.

Fedakarlığımın karşılığı buymuş

SERVET, ‘Galatasaray’da yabancılardan faydalanamadık. Ama 9 yabancılı Fener’i, Türk futbolcularla yendik. Türk inancı ve hırsı ile maçı aldık. Şampiyonluk gecesi kupaya elimi sürmedim. Çünkü saha içinde bensiz gezildi. Bu beni çok kırdı. Bu kadar fedakarlık yapmışken bu tavır beni kahretti’ dedi.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious