Servis kazasında ölü sayısı 2 oldu

Servis kazasında ölü sayısı 2 oldu.12203
  • Giriş : 17.09.2008 / 20:08:00

Trabzon'un Araklı ilçesinde öğrenci taşıyan servis minibüsünün şarampole devrilmesi sonucu yaralanan öğrencilerden birinin daha hayatını kaybettiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erenler beldesinde, Servet Dakes yönetimindeki 61 NE 241 plakalı servis minibüsünün, yaklaşık 50 metre şarampole yuvarlandığı kazada ağır yaralanan Esra Karamahmut'un (13) hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kazada yaralanan diğer 11 öğrenci, sürücü Dakes ve araçta bulunan Ahmet Bektaş'ın tedavileri, Araklı ve Trabzon'daki çeşitli hastanelerde sürüyor.

Bu arada, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Fatih Devlet Hastanesindeki yaralı öğrencileri ziyaret ederek, durumları hakkında bilgi aldı.

Vali Okutan, yaptığı açıklamada, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan öğrencilerden ikisinin durumunun biraz ciddi olduğunu ve ameliyata alındıklarını, diğer öğrencilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığını söyledi.

Nuri Okutan, Erenler beldesindeki Ezikli mahallesindeki ilköğretim okulundaki bakım nedeniyle, bu okulun öğrencilerinin bir süredir Çankaya Yatılı Bölge İlköğretim Okuluna taşındığını söyledi.

Kazada araçta bulunan öğrencilerden Ali Bektaş (7) olay yerinde ölmüştü, 12'si öğrenci 14 kişi yaralanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*