Sette uyumlu çalışma

Sette uyumlu çalışma.9950
  • Giriş : 05.10.2008 / 21:07:00

Kanal D'nin sevilen dizisi Yol Arkadaşım'da 'Suat'ı canlandıran Polat Bilgin, Ayvalık'ta çekilen dizinin setinde çok uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Senaryosunu Çağan Irmak'ın yazdığı ve Irmak Çığ'ın yönettiği dizide, Özge Özberk'in çocukluk arkadaşını canlandıran Polat Bilgin, kamera arkasını anlattı.

Bilgin, "Sette çalıştığımız ekip daha önce Kara Yılan ve Affedilmeyen'de çalışan arkadaşlardan oluşuyor ki, gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar. Diğer setlerde de herkes çok uyumlu çalıştığını söylüyor ama ben buna inanmıyorum. Her sette aynı uyum sözkonusu değil ama bizim sette ışıkçısından, kameramanına, oyuncularına kadar sanki özel bir seçim yapılmış. Çok iyiler ve çok tatlı hepsi. Biz yine oyuncular olarak dinlenme vakitleri buluyoruz ama teknik ekip bize göre daha çok çalışıyor ve daha az uyuyor" diye konuştu.

Milliyet Televizyon'un haberine göre, Ayvalık ve Cunda Adası'ndaki çekimlere çok sayıda ziyaretçinin geldiğini anlatan Polat Bilgin, "Sete çok yoğun bir ziyaret var. Çekim yaptığımız konağa çok ilgi var" dedi.

Suat'ın Ayla'ya olan ve bitmeyen aşkı için de "Ayla orada olsa da olmasa da o seviyor. İdealist bir adam" yorumunu yapan Polat Bilgin, dizinin ilerleyen bölümlerinde de sürprizler olabileceğini ima ederek "Çağan biraz bilerek Suat'ı geride tutuyor. Yakında Suat'ın güzel bombaları var" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*