Sevda Demirel şimdi pişman

Sevda Demirel şimdi pişman.9947
  • Giriş : 05.05.2008 / 22:46:00

Geçmişteki bir takım fotoğraf ve görüntülerinden pişmanlık duyduğunu söyleyen Sevda Demirel, şuursuzluk yaptığını belirterek 'Mahsun Kırmızıgül sayesinde kendime geldim' dedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

HABERTURK'te Saba Tümer'in konuğu olan Sevda Demirel, geçmişteki bir takım görüntülerinden rahatsızlık duyduğunu ve pişman olduğunu söyledi.

Bir süredir medyada yer almayan Sevda Demirel, 'Uyanma Vakti' isimli yeni bir albüm çıkardı. Bundan sonra sahne adının sadece Sevda olduğunu ve soyadını kullanmayacağını söyleyen Sevda Demirel, ismi söylendiğinde akıllara gelen vamp kadın imajından da kurtulmak istediğini belirtti ve "Keşke onu silebilsem. O içimde bir umut. Çok pişmanım. Bir takım çektirmemem gereken fotoğraflardan, görüntü vermemem gereken yerlerde olmamdan ve onların yayınlanmasından. İnsanların buna karşı tavırlarını her zaman görmeme rağmen değiştirmedim o dönem kendimi. Bu çok yanlışmış. Hep negatif baktılar bu resimlerime, duruşuma. Kendimi ben aslında vücut diliyle ifade etmeye çalışmışım yıllardır" diye konuştu.

Sevda Demirel, bazı fotoğraflarını verirkenki ruh halini 'şuursuzluk' olarak niteleyerek "Çünkü eğer gerçekten şuurum yerinde olsaydı ve psikolojim normal olsaydı bunları yapmazdım. Şimdi kocaman bir kadın oldum. Artık kadınlığımı sunmak istemiyorum" dedi.

Mahsun Kırmızıgül şuurumu yerine getirdi

Demirel, şuurunu yerine getiren kişinin de Mahsun Kırmızıgül olduğunu anlattı ve şu ilginç açıklamayı yaptı:

"Tam olarak bir yıl önce toparlandım, düşüncelerimi kendimi yeniledim ama Mahsun'un filmini izledikten sonra hayatımda tuhaf bir değişiklik ve bir ayrım oldu filmden sonra. Çok etkilendim ve hayatın daha çok maneviyatıyla ilgilenmeye başladım. Bu doğrultuda kendime bir yaşam kurmaya başladım, bir şeyler yapmaya çalıştım."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious