Sevdamız engellenemez

Sevdamız engellenemez.11502
  • Giriş : 15.12.2007 / 11:33:00

Trabzonspor'da 15-16 Aralık tarihleri arasında yapılması planlanan kongrenin, yönetim kurulu tarafından ertelenmesinin ardından yaşanan kongre süreci ile ilgili olarak başkan adayları beklemeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Trabzonspor Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, yaşanan kongre süreci ile ilgili olarak, "Sevdamıza kavuşmamız belki bir süre ertelenebilir, ancak engellenmesi söz konusu olamaz" dedi.

Diğer başkanı adayı Hacı Yıldız ise yaşanan sürecin kendisini daha çok hırslandırdığını belirterek, bir belirsizlik ortamında bulunduklarını söyledi.

"SEVDAMIZA KAVUŞMAMIZ BİR SÜRE ERTELENEBİLİR AMA ENGELLENEMEZ"

Trabzonspor Kulübü başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, yarın yapılacak genel kurulun ertelenmesi süreci ile ilgili olarak, "Sevdamıza kavuşmamız belki bir süre ertelenebilir, ancak engellenmesi söz konusu olamaz. Kongrenin ertelenmesiyle yaşanan sürecin tasvip edilecek bir şey değil bu durum bizi çok üzüyor.

Gelinen noktanın Türkiye genelinde Trabzonspor ve Trabzon kenti için çok olumlu algılanmıyor. Elbette ki üzüntümüz, bizim görev alacağımız zamanın uzamasından ziyade, şehrin bu şekilde anılmasındandır. Trabzonspor'u yıpratmadan nasıl kurtarabileceğimizin hesabını yapmalıyız" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor camiasının üzülmesini istemediğini belirten Hacıosmanoğlu, ''Mevcut başkan ve yönetim bu süreci mahkeme kapılarına düşmeden en kısa sürede çözmeli. Trabzonspor'un kongresi pazar günü yapılacaksa yapılmalı, olmayacaksa en kısa sürede yapılmalıdır" diye konuştu.

"ÜÇ MAYMUNU OYNUYORUZ"

Trabzonspor başkan adayı Hacı Yıldız ise düzenlediği basın toplantısında, kongre sürecinin sürdüğünü ifade ederek, "Cumartesi günü başlayacak olan kongreye gideceğiz. Orada neyin ne olduğunu hep birlikte göreceğiz. Hiç kimse bir şey bilmiyor. Sağlıklı bir durum ortada yok. İnsanlara ne diyeceğimizi bilmiyoruz. Ben böyle bir şey görmedim. Herkese rezil olduk" dedi

Herkesin 3 maymunu oynadığını belirten Yıldız, "Görmedim, bilmiyorum, işitmedim şeklinde herkes 3 maymunu oynuyor. Trabzonspor ile birileri oynuyor. Bunların kim olduğunu herkes biliyor. Yine dinozorlar Trabzonspor'un yakasını bırakmıyor. Büyüklerimiz şimdiye kadar neredeydiler. Bir Sivasspor maçı yaşandı o zaman bu büyüklerimiz neredeydi. Kongre zamanlarında mı Trabzonspor akıllarına geliyor. Bir belirsizlik ortamında gidiyoruz. Bu durum beni daha çok hırslandırdı, yapılacak olan kongreye daha güçlü çıkacağız" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious