Sevdiği kız evlenince intihar etti

Sevdiği kız evlenince intihar etti.5926
  • Giriş : 26.10.2006 / 00:00:00

Suriye'den gelen akrabalarından sevdiği kızın başkası ile evlendiğini öğrenen Ceylanpınarlı genç intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2000 yılından bu yana devam eden uygulama bir çok vatandaşa sevinç gözyaşı döktürürken Aslan ailesini hüzne boğdu.

Alınan bilgilere göre Ali A.(24) Suriye'de yaşayan halasının kızı N. ile söz kesti. Bayramın 3. günü dört gözle sevdiği kızı bekleyen Ali A. sevgilisinin gelmediğini görünce moral bozukluğu yaşadı. Sadece halası ve diğer yakınlarının geldiğini gören Ali A. yakınlarından sevgilisini sordu ancak beklediği misafirin gelmeyeceğini öğrendi.

Israrla sevdiği kızın neden gelmediğini öğrenmeye çalışan Ali A., halasından sevdiği kızın başkası ile evlendiğini duyunca adeta şok geçirdi. Görgü tanıklarının polise yaptığı açıklamaya göre; halasından haberi alan Ali A. Adana Mahallesi, Polat Sokak'taki evlerinden yan odaya geçerek evde bulunan ve babasına ait olduğu öğrenilen av tüfeğiyle bir el karnına ateş etti.

Silah sesinin duyulması üzerine Ali A.'nın odasına giren aile sakinleri oğullarını acil bir şekilde Ceylanpınar Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede yapılan ilk müdahaleden hemen sonra ambulans ile Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Ali A.'nın durumunun çok ağır olduğu ve yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Olayın ardından Ceylanpınar Emniyet Müdürlüğü tarafından çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious