Sevgililer Günü için taksitli altın

  • Giriş : 12.02.2007 / 00:00:00

Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki bir firma, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle altına 12 ay taksit yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İlçedeki Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yazıcıoğlu, grup bünyesindeki kuyumcu dükkanlarından 14 Şubat tarihine kadar altın, pırlanta saat türü ürünler alan müşterilerine 12 ay taksit imkanı tanıdıklarını söyledi.

Yazıcıoğlu, "firma olarak yılın önemli günlerinde çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Sevgililer Günü'nde de böyle bir kampanya yapmayı uygun gördük. Müşterilerimiz vade farkı ödemeden, kredi kartına 12 aya kadar taksitle eşlerine ya da sevgililerine hediye alabilecekler" dedi.

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ÇEKİLİŞ

Diğer yandan, ilçedeki NISSAN Nur Plaza bünyesinde başlatılan otomobil kampanyasının Şubat ayı çekilişinin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde gerçekleştirileceği bildirildi. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu, yaptığı açıklamada, "Hayallerinizi Şimdi Gerçekleştirin" sloganı ile başlattıkları kampanyanın bu ayki çekilişinde özel sürpriz hazırladıklarını belirtti.

Durdu, "Sevgililer Günü nedeniyle, saat 18.00'deki çekiliş etkinliğimize katılacak olan konuklarımıza çok sayıda sürpriz hazırladık. firmamızın engin konukseverliği ile hazırladığı ikramlar eşliğinde güzel, farklı ve coşkulu dakikaları bizlerle birlikte paylaşmak isteyen değerli dost ve müşterilerimizi eşleriyle birlikte Nıssan Nur Plaza'ya davet ediyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious