'Sevgilim tozum bitti göndersene'

'Sevgilim tozum bitti göndersene'.12715
  • Giriş : 25.04.2009 / 05:33:00
  • Güncelleme : 24.04.2009 / 23:34:42

Deniz Seki'nin, eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin stüdyosuna kadar uyuşturucu servisi yaptırdığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

24.5 yıl hapis istemiyle yargılanan cezaevindeki popçu, kendi siparişlerini de kapısının önündeki paspasın altına bıraktırıyormuş. Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 24.5 yıl hapsi istenen şarkıcı Deniz Seki'nin Hüsnü Şenlendirici'ye stüdyoda kaldığı zamanlarda uyuşturucu gönderdiği iddia edildi. İkilinin iddianameye yansıyan telefon konuşmalarında Seki'nin, sık sık ünlü klarnetçi için uyuşturucu siparişi verdiği, Şenlendirici'nin ise bittikçe eski sevgilisinden uyuşturucu istediği yer aldı. Ünlü popçunun, temin ettiği uyuşturucuyu torbacılar aracılığıyla Şenlendirici'nin stüdyosuna kadar ulaştırdığı da kayıtlarda yer aldı.
Öte yandan Seki'nin uyuşturucu aldığı kişilerden Abdullah Haner ifadesinde, basından tanıdığı popçuya uyuşturucuyu şahsen vermediğini, evinin kapısına kadar giderek paspasın altına bıraktığını söyledi. Seki'nin uyuşturucu parasını ise şoförü Mecit Çam aracılığıyla Haner'e gönderdiği iddia edildi.

Kardeşi de 'emanet' almış

İkili arasındaki telefon konuşmalarında, Hüsnü Şenlendirici'nin kardeşinin Deniz Seki'den uyuşturucu istediği ortaya çıktı. Ünlü popçunun, eski sevgilisinin kardeşiyle birlikte basın danışmanı Ebru Sezgin ve arkadaşı eski manken Neşe Ünal'a da 'emanet' gönderdiği belirlendi.

FACEBOOK'ta bin kişilik destek grubu

Zor günler geçiren Deniz Seki için hayranları sanal dünyada destek kampanyası başlattı. İşte sosyal paylaşım sitesi facebook'ta şarkıcı için kurulan gruplardan bazıları:

l Deniz Seki tutuksuz yargılansın
l Deniz Seki serbest bırakılsın
l Deniz Seki serbest kalsın onsuz bir top 10 düşünemiyorum
l Nerede dostları, nerede Hüsnü. Yazıklar olsun
l Evde Prison Break seyrediyorum, aklıma hep Denizim geliyor (cezaevindeki mahkumların öykülerinin anlatıldığı dizi)

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*