Sevgilim var ama fotoğrafını çekmiyorlar

Sevgilim var ama fotoğrafını çekmiyorlar.13014
  • Giriş : 24.04.2008 / 16:05:00

Cenk Eren, yanında hiç sevgilisinin görünmemesini medyaya bağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aslında kendisi için resminin çekilmesinin hiç bir mahsuru olmadığını söyleyen Eren, ’Ben galiba sevgilisiyle resmi çekilecek kadar önemli değilim’ dedi.

Star TV’de Sibel Turnagöl’ün sunduğu ’Keyf-i Sibel’ programına konuk olan Cenk Eren, iyi giden bir ilişkisi olduğunu söyledi.

Medyanın gündemine kız arkadaşıyla hiç gelmeyen Cenk Eren, kendisine "Niye görmüyoruz" diye sorduklarını söyleyerek bu durumu medyaya bağladı ve "Ben gizli saklı bir şeyler yapmıyorum. Ama herhalde ben basın için yanında sevgilisiyle resmi çekiecek kadar önemli değilim ki çekmiyorlar, ya da onların olduğu yerde değilim. İsteyen istediği yerde çekebilir. Öyle şeylerim yoktur benim. Yani albümüm çıkacak, aman yanımda kimse görünmesin falan öyle şeylere hiç inanmam" diye konuştu.

Çocuğum olsun isterim

Sahne dünyasındaki bir çok şöhretli ismin, aile kurmak yerine şöhrete önem vermelerinin de yanlışlığına değinen Cenk Eren, "Aile her şeyden önemli. Ben çocuk çok istiyorum. Biraz geç kalıyoruz ama... Bunların hepsi gelip geçici şeyler, şan, şöhret... Ne benden öncesine ne benden sonrasına kalacak. Bana kalan hoş seda. Ondan sonra bana kalacak olan en güzel şey evlat" dedi.

Aşka zaman ayıramıyorum

Kendisini aşka zaman ayıramamak konusunda eleştiren Cenk Eren, "Biz yoğun çalışma temposunda bazen bencilce işimizi düşünüyoruz... Ben aslında iyi bir aşığım. ’Ben senden başkasını sevmeye utanırım’ dedim sevgilime. Sözümü tutuyorum ama inşallah daha iyisi olurum" açıklamasını yaptı.

Karşısındaki insana kadınlığını yaşatmayı da önemsediğini anlatan Cenk Eren, "Çünkü kadındır, naiftir, ilgiyi her zaman ister ve ben onu yaşatmak isterim, çünkü o, onu hakeder... Alışverişe gidip 3 saat onu da bekleyebilirim. Her şeyi paylaşmak gerek" diye konuştu.

Bu arada, Maxi Single hazırlığında olan Cenk Eren Mayıs sonuna yetiştirmeye çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious