Sevgilisini diri diri gömdü

Sevgilisini diri diri gömdü.11418
  • Giriş : 17.09.2008 / 16:50:00
  • Güncelleme : 17.09.2008 / 16:50:16

Sevgilisine mezarını kazdırttı, başına vurarak bayıltı ve diri diri gömdü!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya'nın Köln kentinde sevgili vahşeti yaşandı. Çevresinde lüks hayata düşkünlüğüyle tanınan 24 yaşındaki Katrin B'nin cesedi ormanda gömülü bulundu. Alman polisi yaptığı araştırmada korkunç bir gerçeğe ulaştı.

Araba ve pahalı elbiselere düşkünlüğüyle bilinen Katrin, 40 yaşındaki kamyon şoförü Frank G ile tanıştı. Birbirlerine aşık olan çift, aynı eve taşınarak birlikte yaşamaya başladı. Ancak genç sevgilisinin lüks yaşama isteğini daha fazla finanse edemeyen kamyon şoförü Frank hırsızlık yapmaya başladı. Frank polis tarafından tutuklandıktan sonra, en az 300 defa hırsızlık yaptığını kabul etti. Frank bir defa da hırsızlık suçundan dolayı gözaltına alındı.

Kamyoncu Frank'ın lüks yaşamını daha fazla finanse edemeyeceğini anlayan 24 yaşındaki Katrin ayırlmak istedi. Ancak ona deli gibi aşık olan Frank ayrılığa yanaşmadı. Katrin'e olan aşkı nedeniyle herşeyini kaybeden Frank korkunç bir plan hazırladı. Genç kızı zorla Köln'de ormanlık bir alana götürdü. Genç kıza gömüleceği mezarı zorla kazıtan kamyoncu, daha sonra güzel sevgilisinin başına vurarak onu bayılttı. Katrin'i canlı canlı gömdükten sonra da olay yerinden uzaklaştı.

Mahkemeye çıkarılmak üzere tutuklanan kamyon şoförü Frank G'nin sevgilisi için 300 bin euro harcadığını söylediği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*