Sevgilisiyle mesajlaştıktan sonra intihar etti

Sevgilisiyle mesajlaştıktan sonra intihar etti.24092
  • Giriş : 11.04.2009 / 23:09:00
  • Güncelleme : 11.04.2009 / 23:06:07

Kocaeli Üniversitesi Pazarlama Bölümü 1.sınıf öğrencisi 22 yaşındaki Arzu Güngör, erkek arkadaşı ile telefonda mesajlaştıktan sonra evin çatı katından atlayarak canına kıydı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kocaeli merkezde Kozluk Mahallesi Kayseri Sokak Şato Apartmanı'nda kız arkadaşları ile birlikte aynı evi paylaşan Arzu Güngör, erkek arkadaşı ile telefonda mesajlaştıktan sonra oturduğu 5 katlı evin çatı katından atlayarak intihar etti.

İstanbul Maltepe ilçesi Gülsuyu Mahallesi'nde yaşayan ve yurtdışında işçi olarak çalışan İbrahim ile Nazire Güngör çiftinin 5 çocuğundan biri olan Arzu Güngör, beton zemine çakılarak olay yerinde hayatını kaybetti.

Erkek arkadaşı ile arasındaki sorun nedeniyle tartıştıkları öğrenilen Güngör'ün okul arkadaşları acı haberi aldıktan sonra Kocaeli Devlet Hastanesi morguna akın etti. Hastanenin kapısında bekleyen arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Genç kızın cansız bedeni otopsinin ardından toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi. Güngör'ün erkek arkadaşının da ifadesine başvurulması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*