Sevigen herkese Vatan'ı şikayet etti

Sevigen herkese Vatan'ı şikayet etti.13911
  • Giriş : 11.03.2009 / 05:55:00
  • Güncelleme : 10.03.2009 / 23:56:55

Güneşi Gördüm filminin galasına katılan Sevigen, herkese Vatan'ı ve Zafer Mutlu'yu şikayet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstinyepark'ta Güneş'i Gördüm filminin galasına katılan CHP Milletvekili Sevigen'in gündeminde kendisini istifaya zorlayan konularla ilgili gelişmeler vardı.

Vatan gazetesinin ortaya attığı ve ard arda manşetlerle gündeme getirdiği olaylardan dolayı CHP Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa etmek zorunda kalan Mehmet Sevigen, Vatan Gazetesi etesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mutlu'nun yalısına kaçak kat yaptığı yaptığı ortaya çıktığı için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı aleyhine haber yaptığına dair haberlere dikkat çekerek, ona duyduğu öfkeyi gizlemedi ve "bak bana yaptığının aynısını Topbaş'a da yapmışlar" dedi.

www.sariyersentez.com sitesinin haberine göre, Gala boyunca konuştuğu hemen herkese Zafer Mutlu ve Vatan gazetesi başta olmak üzere basın yayın organlarının kendisine iftira attığını belirten Mehmet Sevigen'in vaktinin çoğunu kendisi gibi CHP üyesi olan ünlü sanatçı Yavuz Bingöl'le geçirmesi dikkat çekti.

SEÇİMDEN SONRA HESAPLAŞACAĞIZ

Mehmet Sevigen, Vatan Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mtlu ve yazarlarının kendisine iftira atarak, şantaj yaptığını söyledi ve "Kaset var, şu bu dediler, beni kamuoyu önünde seçim öncesi zorda bırakıp istifaya mecbur ettiler: partim yıpranmasın diye istifa ettim. Ama seçimden sonra kendilerinden bunun hesabını soracağım. Zaten kendileri mahkemeye verdim, yargı kendilerine gereken cezayı verecektir. Ben de şu an yine partim zarar görmesin diye susuyorum ama seçimden sonra gerekli açıklamaları yapacağım ve açık açık hesaplaşacağım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*