Sevigen'in istifasına en çok sevinen isim!

Sevigen'in istifasına en çok sevinen isim!.13911
  • Giriş : 22.02.2009 / 16:06:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 12:07:14

Mehmet Sevigen tarafından hastanelik edilen sunucu Erhan Öner çok mutlu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Geçen yıl 23 Ağustos tarihinde Bornova Belediyesi tarafından yaptırılan kapalı pazaryerinin açılışını sunan Öner, burada Sevigen'le sunum yüzünden tartışmış ve ağlama krizine tutularak bayılmıştı.

Erhan Öner, ilk müdahaleden sonra Eşrefpaşa Belediye Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Tansiyonu 22'ye çıkan sunucu Erhan Öner, uzun süre kendine gelememişti, bu olaydan sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki işinden de atılmıştı. 2007 Aralık ayında belediyenin program takdimcisi olarak göreve başlayan Öner'in İzenerji şirketindeki iş akdi feshedilmişti.

CHP DAYAĞINI AĞLAYARAK ANLATMIŞTI

IFrame

İstanbul'da bir arsanın satışına aracılık ettiği ve kar sözleşmesi imzaladığı yönünde iddialar nedeniyle medyanın yaylım ateşine tuttuğu CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen'in partisindeki görevlerden istifa etmesi en çok sunucu Erhan Öner'i mutlu etti. Sevigen'in hastanelik ettiği ve sonra da işinden atılmasına neden olduğu Erhan Öner, "Çok ah ettim. Ağlayarak gözyaşlarımla ah ettim. O, benden güç olduğunu zannediyor. Kendinden de güçlü Allah var. Allah ayağına dolaştırdı. Düştüğü durumu görüyorsunuz." diye konuştu.

SPİKER BÖYLE HASTANELİK OLMUŞTU

Yaşadığı olaylardan sonra ne Mehmet Sevigen'in ne de CHP'den hiç kimsenin aramadığını vurgulayan Öner, "Mehmet Sevigen, Anadolu Ajansı'na açıklama yapmış ve 'o çocuğu aradım demiş'. Beni aramadı. Kimse aramadı." dedi. Sevigen'in istifa etmesinden sonra kendisini çok kişinin aradığını ve tebrik mesajları aldığını kaydeden Öner, "O benden güçlü. Sevigen'le mücadele edecek güçte değilim. Ben sade bir vatandaşım. Ama ondan güçlü Allah var. Televizyona çıktıktan sonra onlarca vatandaş aramıştı. Onların da ahı tuttu." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*