Sevilla Fener'den korktu!

Sevilla Fener'den korktu!.13779
  • Giriş : 22.12.2007 / 08:56:00
  • Güncelleme : 22.12.2007 / 09:02:20

PSV ve İnter'i yenen Fenerbahçe'nin çok güçlü bir takım olduğunu söyleyen Sevilla Başkanı Nido, "Evlerinde nasıl güçlü olduklarını biliyoruz" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Taraftar korkusu
İspanyollar'ı taraftar korkusu sardı. Sevilla’nın Başkanı Jose Maria del Nido, “Rakibimiz çok güçlü. İnter ve PSV’yi sahalarında yendiler. Evlerinde ne kadar güçlü olduklarını biliyoruz. Cehenneme gidiyoruz ama ikinci maç sahamızda olacak” derken, yöneticiler de, “Kurada istediğimiz takımlar vardı. Ancak çekimser olduğumuz Fenerbahçe ile eşleştik. Fenerbahçe taraftarının gücünü biliyoruz. En az çeyrek final hedefliyoruz. Biz, evimizde oynayacağımız karşılaşmayı düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

‘Amortinin bir üstü’
Bu arada sportif direktör Rodriguez, Devler Ligi kura çekimine ilginç bir benzetme yaptı. Kurayı piyango çekilişine benzeten Rodriguez, Fenerbahçe ile eşleşmeleriyle ilgili olarak, “Büyük ikramiye bize çıkmadı. Amortinin biraz üstü denk geldi. Bizim ilk istediğimiz rakip Olympiakos’tu. Ama Fenerbahçe de aynı seviyede bir takım. Alex, Roberto Carlos, Deivid, Aurelio gibi kaliteli oyuncuları bulunan rakibimize saygı duyuyoruz. Çok ofansif bir takım. Evlerinde favoriler ama 2. maç bizim sahamızda” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious