Sevilla'ya Rico önerisi

Sevilla'ya Rico önerisi.11291
  • Giriş : 29.12.2007 / 09:40:00
  • Güncelleme : 29.12.2007 / 10:12:09

Kara Kartal, Portekizli golcü Makukula'nun bonservisi için Sevilla Kulübü'ne takas teklifi yaptı: Ricardinho ve bir miktar para karşılığında bu işi bitirelim

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kontenjan da açılacak

Bir yandan Holosko için girişimleri hızlandıran Beşiktaş, alternatifleri de hazırda tutuyor. Siyah-Beyazlılar, Futbol yaşamını Portekiz'de sürdüren Makukula hakkında bilgi topluyor. Golcü oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Sevilla'nın kapısını çalan Kara Kartallar, İspanyol ekibine Ricardinho'yu önerdi. Yöneticiler böylece hem bonservis bedeli ödemekten kurtulmayı, hem de kabaran yabancı kontenjanını açmayı planlıyor. Ricardinho da İspanya’ya gitmek istiyor.

5 Ocak'a kadar süre...

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Makukula'yı daha önce Kayserispor için izlettiği ancak transferin gerçekleşmediği de öğrenildi. Bu arada Kara Kartal’da Holosko bekleyişi de sürüyor. Manisa kulübüne, 2.5 milyon Euro ve Higuain'in yanı sıra Batuhan ve Mehmet Sedef'i de kiralık olarak teklif eden Siyah-Beyazlılar'ın 5 Ocak'a kadar bekleyeceği bildirildi. Takımından ayrılmayı düşünen Holosko'nun Futbol yaşamını İstanbul'da sürdürmek istemesi, Beşiktaş'ı umutlandırıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious