Şevket 'Yaprak Dökümü'ne geri dönüyor

Şevket 'Yaprak Dökümü'ne geri dönüyor.12625
  • Giriş : 10.04.2008 / 14:41:00

Şevket nihayet eve dönüyor! Yaprak Dökümü dizisinde Şevket'i canlandıran Caner Kurtaran, tekrar diziye dönerek çekimlere başladı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Yaprak Dökümü'nde Şevket'i oynayan Caner Kurtaran'ın başı uyuşturucu nedeniyle derde girmişti. Bir süredir hastanede tedavi gören Caner Kurtaran, dün çekimlere başladı. Kurtaran'ın tedavisi sırasında kilo aldığı da söylenmekte.

Caner Kurtaran'ın tedavisi nedeniyle senaryoda yapılan değişikliklerle Şevket, çalıştığı bankayı dolandırdıktan sonra kaçak konumuna düşmüştü. 4 hafta süren tedavisi boyunca dizide yer alamayan Caner Kurtaran, yeniden çekimlere başladı. Bir hafta daha Şevket senaryoda yok. Ancak 71. bölümden itibaren Şevket Yaprak Dökümü'ne dönecek.

Dizinin dün akşamki bölümünde de Şevket'in dönüş sinyalleri verilmekteydi. Sedef ile iletişime geçen Şevket'in telefon konuşmasını duyan Ferhunde ve Ali Rıza Bey, konuşulanlara tanık oldu. Ferhunde, kendisini değil de Sedef'i aramasına çok bozulsa da en azından bir haber almanın sevinciyle aile biraz olsun rahatladı. Ali Rıza Bey ise Şevket ile yaptığı konuşmada bir an önce gelip cezasını çekmesi için oğluna baskı yaptı. Olayların gazetede çıkmasıyla aile bir kez daha gerildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious