Şevki Yılmaz geçmişi sorguladı

Şevki Yılmaz geçmişi sorguladı.20369
  • Giriş : 27.01.2009 / 19:00:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 11:13:43

Yılmaz, Almanya'da katıldığı bir programda çok tartışılacak bir konuşma yaptı. İşte Yılmaz'ın o konuşması...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DAHA ÇOK AĞLARIZ

"İçimizdeki Filistinlilere sahip çıkmayanlar şimdi timsah gözyaşları döküyor!" diyen Şevki Yılmaz, salonu dolduran yüzlerce kişinin alkışları ve tezahuratlarıyla başladığı konuşmasında, 'Gazze Katliamı'na bağırıp çağıranlar, KAHROLSUN sloganları atan bir kısım uşaklar samimi değil, içimizde ki Filistin sevdalılarına sahip çıkmadan, içimizdeki siyonistlerin ve siyonist uşaklarının varlığından haberdar olmadan ve bunun önlemini almadan daha çok ağlarız..' dedi.

Şevki Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

'Sincan Belediye Başkan'ı Bekir Yıldız ve yazar Nureddin Şirin'in suçu neydi beyler? Onlar Sincan'da düzenledikleri Filistin gecesinde Türkiye aleyhine tek bir söz kullanmadıkları halde neyle suçlandılar? Nureddin Şirin o gece yaptığı konuşma da Türkiye aleyhine tek bir kelime kullanmadığı halde tam 7 yıl neden hapiste yattı, çile çekti?

GAZZE'YE SAHİP ÇIKTIKLARI İÇİN TANKLAR YÜRÜDÜ
 
Bu insanların kalbi vatan ve millet aşkıyla dolu olduğu halde, bugünkü GAZZE Katliam'ını o gün gördükleri için, Filistin'e ve Mescid-i Aksa'ya sahip çıktıkları için Sincan'da ertesi gün tankları yürütenler, İsrail' bu desteği ve cesareti verenlerdir...
Nerede o gün Bekir Yıldız ve Nureddin Şirin'i linç eden işbirlikçi alçak medya, şimdi oturmuş timsah gözyaşları döküyorlar, İnanmayın! Bunlar samimi değil..
Filistin'e sahip çıkanları bu ülkede hapislerde süründürdüler, ertesi gün Sincan'da tankları yürüttüler..

Konya'da 5 Eylül 1980'de onbinlerce insan Kudüs için yürüdükten tam 1 hafta sonra 12 Eylül 1980'de Kenan Paşa kimin emriyle darbe yaptı hatırlayın!
İçimizde ki siyonistleri tanımadıkça ve içimizdeki Filistin sevdalılarına sahip
çıkmadıkça bu acılar bitmeyecektir!' diye sözlerini sürdüren Şevki Yılmaz programın sonunda ayakta alkışlandı ve kendisine Filistin Bayrağı takdim edildi..


Yaptığı konuşmada çok ilginç ayrıntılara değinen Yılmaz'ın, Necmeddin Erbakan ve Başbakan Erdoğan hakkında ki sözleri salonu dolduran gurbetçiler tarafından ayakta alkışlandı..


HABERVAKTİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*