Seyirci, Millilere sürpriz hazırladı

Seyirci, Millilere sürpriz hazırladı.11720
  • Giriş : 16.10.2007 / 13:09:00
  • Güncelleme : 16.10.2007 / 11:13:27

Moldova'da İstiklal Marşı'nı 'asker selamı' eşliğinde okuyarak şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunan futbolcularımız, yarın tribünlere 'Mehmetçik' diye çağrılacak ..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

3Moldova ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası yolunda önemli bir puan kaybı yaşayan ve ciddi bir avantaj yitiren A Milli Takımımız, yarın akşam Yunanistan ile her açıdan tarihi bir maça çıkıyor.

Millilerimiz, bugüne kadar hiç mağlup olmadığı rakibine Ali Sami Yen Stadı'ndaki karşılaşmada yenildiği takdirde 2008 Avrupa Şampiyonası'nı büyük ihtimalle televizyondan seyretmek zorunda kalacak.

Böylesine önem taşıyan ve belki de Türk futbolunun gelecek 10 yılını da etkileyecek maçın öncesinde ise tribünlerde anlamlı bir organizasyon gerçekleştirilecek.

PANKARTLAR DA HAZIR

Mücadelenin biletlerine 'saldırarak' tribünleri tıklım tıklım dolduracaklarının sinyalini veren seyirciler, Fatih Terim'in ekibine Yunanistan önünde büyük destek vermeye hazırlanırken Şırnak ve Lice'de yitirdiğimiz 15 şehidimizi de unutmayacak.

Stada dev pankartlar ve bayraklar asacak olan tribünler, Milli Takımımız'ın futbolcularını ise isminin önüne 'Mehmetçik' koyarak çağıracak. Bilindiği gibi 'Mehmetçik Servet, Mehmetçik Emre' şeklindeki tezahüratlarla motive edilecek olan sporcularımız da Moldova karşılaşmasından önce asker selamı vererek şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious