Seyircisiz futbol zevk vermiyor

Seyircisiz futbol zevk vermiyor.10391
  • Giriş : 12.04.2008 / 15:42:00
  • Güncelleme : 12.04.2008 / 15:41:44

Sessiz ve boş tribünler yine can sıktı... Defalarca konuşuldu ama kulak asılmadı; Seyircisiz futbol zevk vermiyor. Bu noktada bütün sorumluluk federasyona düşüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Burası İnönü Stadı mı?Fenerbahçe maçı sonrasında bir maç seyircisiz ve bir maç saha kapatma cezası alan Beşiktaş’ın, dün Gençlerbirliği Oftaş ile oynadığı karşılaşmada tribünler boştu... Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maçta taraftarlarıyla ünlü Liverpool’un bile hayran kaldığı, desibel rekorlarının kırıldığı İnönü Stadı’nda dün akşam sessizlik hakimdi. Futbolcuların saha içindeki konuşmaları, teknik adamların talimatları ve hatta yöneticilerin hakemi protesto etmeleri bile rahatlıkla duyuluyordu... İşte bu durum; futbolun özüne, ahengine ve heyecanına hiç uymuyordu.

Son söz Hasan Doğan’da...
Sessiz ve boş tribünler canları sıktı... Buna bir de saha içindeki heyecansız Futbol eklenince, televizyon başındakiler adeta uyudu. Bilindiği gibi seyircisiz maçlar, defalarca konuşulmuş, tartışılmış ve bu durumun bir şekilde çözülmesi istenmişti. Buna rağmen, önceki federasyonlar bu şikayetlere kulak asmamıştı. Dün bir kez daha anlaşıldı ki, seyircisiz Futbol zevk vermiyor. Göreve geldiğinde, seyircisiz maçlara kadınları almayı planladıklarını açıklayan Hasan Doğan başkanlığındaki yeni Federasyon’un bu sıkıntıya acilen bir çözüm bulması gerekiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious