"Seyircisiz maç haksızlık"

  • Giriş : 28.03.2008 / 18:19:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bir maç seyircisiz oynama cezası ile ilgili olarak, ''Federasyon yeni bir yapılanma içinde ve hata yapabilir. Bize karşı yapılan haksızlıkları kan davası haline getirmeyeceğiz.'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mazbata töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Polat, Futbol Federasyonu'nun yeni bir yapılanma içinde olduğunu ve bütün kurumlarına saygı duyduklarını belireterek, ''Federasyon içinde bazı eksikler olabilir. Konyaspor maçından itibaren bize karşı yapılan bariz hatalar var. Son olarak başka bir sahada yaşanan olaylar nedeniyle kendi sahamızda seyircisiz oynamayı haketmedik. Bu tür kararlar alınırken daha dikkatli olunmasını istiyoruz. Alınan bu kararı da bir kan davası haline getirmeyeceğiz.'' dedi.

- ''FELDKAMP TEKNİK KOORDİNATÖR OLACAK'' -

Adnan Polat ayrıca teknik direktör Feldkamp'ın sezon sonuna kadar görevinin başında olduğunu söyledi. Polat, ''Sayın Feldkamp ile görüştük. Size yalan söyleyecek hali yok. Kendisi sezon sonuna kadar görevinin başında. Yeni sezonda ise hem as takımımızın hem de alt yapımızdan sorumlu olacak ve yeniden yapılanmamızı sağlayacak. Yeni gelecek teknik direktörün seçiminde de bize yardımcı olacak. Hem bizim görüştüğümüz hem de kendisinin belirleyeceği isimlerle görüşüp teknik direktörümüzü seçeceğiz.'' açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious