Şeytan çıkarma ölümle bitti

  • Giriş : 30.07.2007 / 17:05:00

3 yaşındaki bir kız çocuğundan "şeytan çıkarılacağı" ihbarını alan polisin müdahalesi üzerine bir kişi öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ABD'nin Arizona eyaletinde, 3 yaşındaki bir kız çocuğundan "şeytan çıkarılacağı" ihbarını alan polisin müdahalesi üzerine, torunundan "şeytan çıkarmaya" çalışan büyükbaba, güvenlik güçleriyle giriştiği boğuşmanın ardından hayatını kaybetti.

Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, ihbar üzerine eve gelen polis, çığlıkların duyulduğu yatak odasına güçlükle girmeyi başardıktan sonra, torununun boğazını sıkmakta olan kanlar içindeki Ronald Marquez'i (49) gözaltına alabilmek için mücadele ederken elektrikli cop kullandı.

"Şeytan çıkarma"nın yapıldığı odada Marquez'in kızı olduğu belirtilen üstü başı kan içinde 19 yaşındaki çıplak bir genç kız ile küçük kızın annesinin de bulunduğunu açıklayan polis, elektrikli copla etkisiz hale getirilen ve kelepçelenen Marquez'in kalbinin aniden durduğunu ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini bildirdi.

Arizona polisi, Marquez'in ölüm nedeninin henüz bilinmediğini ve otopsi yapılacağını bildirdi. Polis, sağlık durumu iyi olan 3 yaşındaki küçük kızın annesinin henüz tutuklanmadığını, ancak hakkında dava açılacağını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious