Şeytanın bile aklına gelmeyecek olay

Şeytanın bile aklına gelmeyecek olay.12432
  • Giriş : 20.01.2009 / 08:41:00

Sevgilisinin evli olduğunu öğrenince çılgına döndü. Eski aşkını ağabeyine öldürttü! Kılı bile kıpırdamadan izledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Önceki gün Bolu Otobüs Terminali'nde yaşanan cinayetinin sır perdesi aralandı. 15 yaşındaki kızın aşk yaşadığı sevgilisini ağabeyine öldürttüğü ortaya çıktı. 23 yaşındaki Mehmet Samur, vatani görevini Iğdır'da yaparken P.S. ile tanıştı.

Karakola sığındılar

İki genç daha sonra aşk yaşamaya başladı. Sevgilisini memleketi Eskişehir'e kaçıran Mehmet Samur, P.S.'nin ağabeyleri tarafından sık sık ölümle tehdit edildi. P.S. ve Samur, töre cinayeti korkusuyla karakola sığındı. P.S., karakolda Mehmet Samur'un evli olduğunu öğrenince çılgına döndü. Genç kız karakolda tartıştığı sevgilisinden ayrıldı. P.S., Mehmet Samur'dan intikam almak için korkunç bir plan yaptı.

Korkunç plan sonları oldu

Ağabeyleri K.S. ve M.S.'ye eski sevgilisini Bolu'ya çağıracağını söyledi. P.S., Samur'u Bolu'ya davet etti. Samur, teklifi kabul etti. Ağabeylerine, Samur'un otobüsten ineceği saati söyleyen P.S., eski sevgilisinin öldürülüşünü uzaktan izledi. Terminalde Samur'la tartışmaya başlayan K.S., Samur'u ensesine dayadığı silahla tek el ateş ederek öldürdü. İfadelerinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkartılan 3 kardeş tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*