Sezen Aksu, Ozan'ı neden kovdu?

Sezen Aksu, Ozan'ı neden kovdu?.15186
  • Giriş : 05.06.2009 / 11:52:00

Müzik direktörü Ozan Doğulu'yu işten attı. Herkesi şaşırtan kovulma olayının perde arkasından "kötü çalma" çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ozan Doğulu'nun, Sezen Aksu'nun müzik direktörlüğü görevinden ayrılmasının ardındaki sır perdesi aralandı. Minik Serçe, Ozan'ı konserde 'kötü çaldığı' için kovmuş

Sezen Aksu, müzik direktörlüğünü yapan Ozan Doğulu'yu 'kötü çaldığı' için kovdu. Ozan Doğulu'yu defalarca uyaran Sezen Aksu, en son
8-9 Mayıs'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde, Doğulu yine kötü çalınca sabrı taştı ve ünlü müzisyeni işten çıkardı.

Doğulu ile konuşan ve artık onunla çalışmak istemediğini söyleyen Aksu çok geçmeden kendine yeni bir orkestra da buldu. Minik Serçe, Ajda Pekkan'ın orkestrası Aykut Gürel ve Murat Yeter'le anlaştı. Aksu, Gürel ve Yeter ile Doğulu'dan önce de çalışmıştı.

Kulakları duymuyor
Sezen Aksu'nun Ozan Doğulu ile önce ekonomik kriz nedeniyle yollarını ayırdığı söyleniyordu. Ardından ise kardeşi Kenan Doğulu ile çalışacağı konuşuldu. Ancak Doğulu, kulaklarındaki uğultu şikayetiyle yılbaşında hastaneye gitmişti. Müzisyenin her iki kulağında da yüzde 50 işitme kaybı olduğu ortaya çıkmıştı. Doğulu'nun bu sağlık sorunun da işini kaybetmesinde etkili olduğu konuşuluyor.

Ağabeyinin 'Patron'u oldu
KENAN Doğulu yeni albümü 'Patron'u önceki gün verdiği bir davetle tanıttı. Müzik direktörlüğünü Ozan Doğulu'nun yaptığını söyleyen ünlü popçu, 'Ağabeyim Sezen Aksu ile çalışırken zaman zaman programlarda çakışma oluyordu. Ama şimdi bütün enerjisini ve performansını benim için harcıyor. Bu benim için önemli bir kazanç' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*