Sezen Aksu Hepsi'yle İzmir'deydi

  • Giriş : 22.08.2006 / 00:00:00

Sezen Aksu ve son dönemdeki başarılı çıkışlarıyla adlarından her geçen gün daha fazla söz ettirmeyi başaran Hepsi grubu, dün gece İzmir'de sahne aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konserde binlerce Sezen ve Hepsi hayranı biraraya gelerek unutulmaz dakikalar yaşadı.
Pepsi'nin sponsorluğunda Türkiye çapında gerçekleştirilen ve Hepsi grubunun ön grup olarak sahne aldığı "Sezen Aksu Geleneksel Yaz Konseri'nin durağı bu kez İzmir oldu. Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konsere Sezen ve Hepsi hayranları büyük ilgi gösterirken yaklaşık 4 bin kişi konser alanını tamamen doldurdu. Sahneye ilk olarak çıkan Hepsi grubunun ardından beyazlara bürünen Sezen Aksu, hayranlarının karşısına çıkarak hafızalarda iz bırakan bazı şarkılarını seslendirdi. Daha sonra Sezen Aksu ve Hepsi, sahnede "Tempo" isimli şarkıyı birlikte seslendirdi. Yorumu ve besteleriyle herkesin beğenisini toplayan Sezen Aksu, sahnede Hepsi grubunun üyelerine, "Çıtır kızlar" diye takılarak iyi yolda olduklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious