Sezen Aksu iyilik meleğiymiş

Sezen Aksu iyilik meleğiymiş.10757
  • Giriş : 03.05.2008 / 22:23:00

Sezen Aksu'dan hayat adına çok şey öğrendiğini söyleyen Emel Müftüoğlu, Aksu'nun birçok insana yardımlar yaptığını ve bunun duyulmaması için çaba harcadığını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal 1'deki 'Yüz Yüze' programının konuğu olan şarkıcı Emel Müftüoğlu, "Bende söz takıntısı var. Her şarkının sözünü sevmiyorum, çok romantik şarkılar sevmiyorum. Eğer söz yazabilseydim, böyle bir yeteneğim olsaydı ancak Sezen Aksu gibi yazardım. Çok isterdim söz yazabilmeyi" diye konuştu.

Sezen Aksu ile yakınlıklarının müzik alış verişinden öte bir noktaya taşındığını anlatan Müftüoğlu, "Ben bu konuda çok şanslıyım. İki albümümü asla yapmak istemiyordum ama Sezen'in zoruyla yaptım. Benim onunla artık şarkı alışverişboyutunu çok geçti. Benim hayatımda çok önemli bir yeri var. Hiç bir zaman 'şu şöyle olmalı' diye ders almadım ama O'nu izlerken çok etkilendiğim şeyler oldu" dedi.

Bir çok ünlü insanın kameralara göstererek yardımlar yapmasına rağmen Sezen Aksu'nun bu tür durumlardan hoşlanmadığını ve bilinmeyen pek çok yardımda bulunduğunu anlatan Emel Müftüoğlu, tanık olduğu bazı durumları da şöyle aktardı:

"Mesela, insanlar yardım ederler, peşlerine kameraları takarlar yardım ederler ama Sezen o anda televizyonda birini görür mesela bir çocuğun kalp piline ihtiyacı vardır. Hemen o çocuğun o ihtiyacı giderilir. Ben o gün orada yatıya kaldığım için farkına varabilirim. Bunu sadece biz biliriz. Ben bunu söylediğim için bana kızabilir, ama çok sorulduğu için söyleyeyim ve kurtulayım. Mesela bu bana çok önemli bir öğretidir. Yaptığın iyilik söylenmemeli, gözönünde olmamalıdır. Ben bunun altını bu kadar çizili olarak O'ndan öğrendim."

TELEVİZONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious