Sezen Aksu yerde yuvarlandı

Sezen Aksu yerde yuvarlandı.17057
  • Giriş : 06.07.2008 / 20:41:00

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde konser veren Sezen Aksu, yaklaşık 30 bin kişiyi coşturdu. Şarkılarıyla olduğu kadar konserin son bölümünde yere uzanıp yuvarlanarak yaptığı dans şovu ile de ilgi çeken Sezen Aksu, sevenlerinden büyük alkış aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ereğli Belediyesi'nin bu yıl 15'incisini düzenlediği Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk gününde Sezen Aksu konser verdi. Sahil bandı üzerinde kurulan platformda önce Grup Hepsi sahne aldı. Grup Hepsi'nin ardından sahneye Sezen Aksu çıktı.

Sarı saçları ve derin yırtmaçlı kırmızı elbisesiyle dikkat çeken Sezen Aksu, sevilen şarkılarını seslendirerek alanı dolduran yaklaşık 30 bin kişiyi coşturdu. Hayranları, Sezen Aksu'ya büyük ilgi gösterdi. Özellikle genç kızlar ve erkekler, cep telefonlarıyla Sezen Aksu'nun fotoğrafını çekmeye çalıştı.

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Sezen Aksu'nun sadece ilk iki şarkısının basın mensupları tarafından görüntülenmesine izin verildi.

Konserin sonunda AKP'li Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, sanatçıya plaket, kahve fincanı ve dokuma şal hediye etti.

Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın düğününü Ereğli'de yapmak istediklerini, nikahı da kendisinin kıymak istediğini açıklayan Başkan Sesli, "Biz Sezen Aksu ile bir de akrabayız. Mithatcan'ın köpeği var. Benim de köpeğim var. Bizim köpeklerimiz kardeş" dedi. Aksu da, "Oğlum sokakta bulduğu bütün köpekleri eve getiriyor. Onlara bakmak da bana kalıyor" dedi.

Alkışlar eşliğinde sahneden inen Sezen Aksu, hayranlarının coşkusu ve tezahüratı üzerine yeniden sahneye çıktı. Darbuka eşliğinde dans eden Sezen Aksu'ya, vokalisti Nurcan Eren de eşlik etti.

Nurcan Eren dansı ile izleyenlerden büyük alkış alınca, Sezen Aksu yere uzanıp müzik eşliğinde sahnede yuvarlandı. Sanatçı, ayağa kalktıktan sonra kısa bir süre daha dans ettikten sonra sahneden indi. Sanatçının vokalisti ile birlikte yaptığı dans büyük alkış aldı. Konser havai fişek gösterisiyle sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious