Sezen Aksu'nun evlilik için 3 şartı

Sezen Aksu'nun evlilik için 3 şartı.6619
  • Giriş : 29.07.2007 / 09:17:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 17:32:40

Sezen Aksu, evlilik şartlarını açıkladı: Ayrı evlerde yaşayacağız, burnunu her işe sokmayacak, oğlumu kabul edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Artı3 ile Most Production tarafından ortaklaşa düzenlenen 18. Most Açıkhava Konserleri, Sezen Aksu'yla başladı. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konseri yaklaşık 4 bin kişi izledi. Biletleri iki gün önceden biten konserde yaklaşık üç saat sahnede kalan Aksu, konser sonunda iki kez bis yaptı. Aksu konserinde modacısı Zeynep Acar imzalı iki kıyafetle hayranlarının karşısına çıktı. İlk bölümde beyaz derin yırtmaçlı bir elbise giyerken, ikinci yarıda krem renkli kıyafeti tercih etti. Sanatçı konserinde, kendi şarkılarının yanı sıra hayatında önemli etkiler bırakmış olan eserlere de yer verdi; Onno Tunç ve Uzay Hepari için de alkış istedi.


'Yalçın Küçük haklı'

Aksu sahnede, Yalçın Küçük'ün kendisi için sarf ettiği "beste ishali" lafını çok sevdiğini belirterek, "Beste yapmadan duramıyorum. Üzülüyorum yazıyorum, seviniyorum yazıyorum. İyi ki şarkı söylüyorum yoksa bu acılara, bu dertlere nasıl dayanırdım? Bugüne kadar 'best of' albümü çıkarmadım. Nasıl çıkarayım? Her gün yeni bir beste yapıyorum" dedi.
Sevilen şarkılarını seslendiren Aksu, dinleyicilerin hep bir ağızdan şarkılarına eşlik etmesi karşısında da, "Bugün muhteşemsiniz. 30 sene önce seyirci böyle değildi. Her şey çok çabuk değişiyor. Artık ne söylesek her şeyi söylüyorsunuz. Akşam yeni bir şarkı söylesem sabah herkesin ağzında aslında sizinle bir kaset yapmak lazım" diye konuştu.

Çello çaldı

Sezen Aksu konserin ikinci yarısına bir sürprizle başladı. Sanatçı, iki kemancı eşliğinde "O sensin" adlı parçayı çaldı. Aksu, "Bunu çaldığımı herkesten saklıyordum, ama bu gece Ozan'ın (Doğulu) isteğini kıramadım. Onun yüzünden çaldım" dedi Aksu, "Uzun zamandır seslendirmiyordum artık zamanıdır" diyerek "Tanrım" şarkısını okudu. Evliliklerinden bahsetmeyi de ihmal etmeyen Aksu'nun şu sözleri sevenlerini güldürdü: "Artık evlenirsem şartlarım var. İlki ayrı evlerde yaşayacağız. İkincisi, burnunu her işe sokmayacak. Üçüncüsü ise oğlumu kabul etmeli."

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious