Sezen Aksu'nun Facebook isyanı sürüyor

Sezen Aksu'nun Facebook isyanı sürüyor.10757
  • Giriş : 01.03.2008 / 21:08:00

Sosyal arkadaşlık ağı sitesinde 10 farklı profili bulunan Sezen Aksu, resmi web sitesinden ikinci kez bir açıklama yaparak Facebook üyesi olmadığını hatırlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Adına açılan Facebook hesapları konusunda uyarıda bulan Sezen Aksu, bu konuyla ilgili rahatsızlığının devam ettiğini bildirdiği duyuruda şunları söyledi:

"Daha önce de Sitemizde duyurulduğu üzere Sezen Aksu, Facebook üyesi değildir.

Bu türden profillerin varlığı hala devam etmekte olduğundan, bir kez daha siz değerli üye ve ziyaretçilerimizi bilgilendirmek isteriz.

Söz konusu profiller Sezen Aksu ve / veya yetkilendirdiği kişilerce açılmamıştır.

Buradan edinilecek her türlü bilgi ve yazışma sorumluluğumuz dışındadır. Bilgilerinize sunarız."

Daha önce de 27 Kasım 2007 tarihinde bu konuyla ilgili resmi web sitesinden duyuru yapan Sezen Aksu, eski duyurusunda da hayranlarına dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulunmuştu.

Sezen'in yeni albümü "Kök"

En son albümünü 2005 yılında çıkaran Sezen Aksu'nun yeni albümünün 2007 yılı sonu ya da 2008 yılı başlarında çıkması bekleniyordu.

Ancak kapsamlı bir akademik ve müzikal araştırma gerektiren "Kök" adlı müzik projesine daha fazla zaman harcamak isteyen Aksu, albümün çıkışını erteledi.

Yine DVD formatında yayınlamayı düşündüğü "Sezen Aksu 2007 Harbiye Açık Hava Konserleri" de "Kök" projesi nedeniyle iptal edildi.

Üzerinde yoğun olarak çalıştığı "Kök" projesiyle ilgili bir açıklamada yapan Sezen Aksu, "Kök derken çok derinlere giden bir müzikal araştırmadan söz ediyorum. Sadece kültürümüzün değil, insanlığın köklerinden izler taşıyan eserler bulmaya ve bu paralelde eserler üretmeye gayret edeceğim bu albüm için. Konsantrasyonumu bir süre sadece bu çalışmaya odaklamak istiyorum.

Eski, yeni, bilinen ya da kuytularda kalmış birçok eserin gün ışığına çıkacak olmasından heyecan duyuyorum. Meslek yaşamımın bu noktasında ihtiyaç duyulduğunu hissettiğim bir çalışma olarak değerlendiriyorum 'Kök'ü.” diye konuşmuştu.

Sezen Aksu'nun hayranları tarafından yapılan "Sezen Aksu kurabiyeleri"... Fotoğraf sanatçının Resmi Web Sitesi'nden alınmıştır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious