Sezen kırdı geçirdi

  • Giriş : 15.02.2007 / 00:00:00

Sahnede elbisesinin fermuarı patlayan Sezen Aksu, 2 bin kişiyi nasıl coşturdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezen Aksu hemşerileriyle hasret giderdi. İzmir Kültürpark'ta 14 Şubat Sevgililer Günü'nde düzenlenen konserde sahneye çıkan Sezen Aksu'yu 2 bine yakın Sezen hayranı izledi.

Biraz kilo aldığı gözlenen Aksu, ‘Banane’ adlı şarkısını söylerken modacısı Zeynep Acar'ın hazırladığı kırmızı renkteki elbisesinin sırtındaki fermuarı patladı. Aksu zor anlar yaşarken, iki asistanı sahneye yardıma koştu. Şarkıcı üçüncü kez kostüm giymek için apar topar kulise gitti.

Sevgililer Günü'ne köpeği Cano'nun sevgililer gününü kutlayarak başladığını belirten Sezen Aksu, “Ardından evliliklerinde 52 yılı geride bırakan annemle babamın sevgililer gününü kutladım. Onlar evlendikten 15 yıl sonra ben doğmuşum. Gerçi ben dört evlilik yaptım ama toplamda onlara yetişemedim” dedi.

İzmir'e yerleşme hazırlıkları yaptığını belirten Aksu, “Karaburun'da kendim gibi kutu bir ev aldım. Yavaş yavaş toprağım beni çekiyor. Uzun bir adam bulunca ne yapacağımı bilmiyorum, çünkü gerçekten kutu gibi bir ev. İzmir'i çok seviyorum” dedi.

Aksu, izleyiciler arasındaki sevgililer Doğan Büker ile Neşe adlı çiftin nişan yüzüklerini sahneye çağırarak taktı. Sezen Aksu, salonu dolduran sevgililere sürpriz yaparak Ebru Gündeş'in son albümü için yazdığı ‘Kaçak’ adlı şarkıyı da seslendirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious