Sezer'i Gölbaşı'nda ziyaret eden başörtülü bayan kim?

Sezer'i Gölbaşı'nda ziyaret eden başörtülü bayan kim?.13648
  • Giriş : 15.11.2007 / 11:15:00
  • Güncelleme : 15.11.2007 / 12:17:40

Gölbaşı'na yerleşen Cumhurbaşkanı Sezer, Gölbaşı Belediye Başkanı ile sivil toplum örgütlerini misafir etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emekli olunca Gölbaşı'na yerleşen Cumhurbaşkanı Sezer, Gölbaşı Belediye Başkanı ile ilçedeki sivil toplum örgütlerini misafir etti. Ziyarette Sezer'in evine başörtü de girdi!

Cumhurbaşkanlığı görev süresinin dolmasının ardından Ankara'nın Gölbaşı ilçesine yerleşen 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Gölbaşı Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak ile ilçedeki çeşitli sivil toplum örgüt temsilcilerini evinde misafir etti.

Gölbaşı'nın Karşıyaka Mahallesi'ndeki villasında Sezer, ilk olarak Gölbaşı Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak ile Belediye Meclis Üyesi Hürriyet Ergezer ve Özel Kalem Müdürü Erdogan Kurtoğlu'nu kabul etti.

Sezer, misafirlerine çay ikram ederken, Gölbaşı ve Mogan Gölü hakkında Haşlak'tan bilgi aldı. Haşlak, ziyareti anısına Sezer'e bir buket çiçek ile gümüş işlemeli porselen tabak hediye etti.

Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, Sezer'in kendisine Mogan Gölü'ne Kızılırmak suyunun ne zaman verileceğini sorduğunu söyledi. Haşlak, kendisinin de Mogan'a su vermek için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in çalışmalar yaptığı konusunda Sezer'e bilgi verdiğini ifade etti.

GÖL-DER VE ESNAF ODASI YÖNETİMİ DE ZİYARET ETTİ

10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Gölbaşı Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak ve beraberindekilerin ziyaretinin ardından Gölbaşı Koruma, Geliştirme ve Turizm Derneği (Göl-Der) Başkanı İsa Ömercan ile Esnaf Odası Başkanı Hulusi Gürpınar ve yönetim kurulu üyelerini evinde ağırladı. Sezer, ziyarette ilçenin sorunları hakkında ziyaretçilerinden bilgi aldı. Esnaf Odası Başkanlığı ile Göl-Der yönetimi Sezer'e, ziyaretleri anısına Sevgi Çiçeği tablosu, Ankara Kaması ile Gölbaşı Telefon Rehberi hediye ettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious