Sezgin: Arda'ya resmi bir teklif yok

Sezgin: Arda'ya resmi bir teklif yok.17445
  • Giriş : 17.06.2008 / 18:01:00

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Avrupa Şampiyonası'nda iyi bir performans gösteren Arda için kendilerine gelen resmi bir teklifin olmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alman Teknik Direktör Michael Skibbe'nin sözleşme imza töreninde açıklamalarda bulunan Sezgin, “Arda ile ilgili bir teklif yok. Gazetelere bakarsanız şimdiye kadar 100 oyuncu aldık. Belli bir aşamaya gelmeden, kulüpten doğrulatmadan yazılan bu tür transfer haberler, camiayı yanlış yönlendirmelere neden oluyor. Arda'ya hiç bir resmi teklif gelmedi” diye konuştu.

Skibbe ile daha önce anlaştıklarını kaydeden Adnan Sezgin, “Bugün de antrenör Edwin Boekamp ile anlaştık. Ümit Davala da yuvasına döndü. Kendisine 'hayırlı olsun' diyorum. Cevat Güler ve Nezihi Boloğlu da teknik heyetle birlikte çalışmalarını sürdürecek” dedi.

Kamp programı hakkında da bilgi veren Sezgin, şunları söyledi: “Milli takımlardaki oyuncularımız dışında, 25 Haziran'da burada toplanıyoruz. Nonda, Temmuz ayının 5'inde burada olacak, 6'sında çalışmalara katılacak. Türk Milli Takımı oyuncuları ve Linderoth'un takıma katılacakları tarihi teknik heyet belirleyip, kendilerine bilgi verecek.

10 Temmuz'da Diusburg'a gidip, 26 Temmuz'a kadar 4 hazırlık maçı, döndükten sonra 3 hazırlık maçı daha yapmayı istiyoruz. 13 Ağustos'ta yapacağımız Şampiyonlar Ligi eleme maçı öncesinde, resmi maç oynamayacağız. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar hazırlık maçı oynamak istiyoruz.”

Sezgin, teknik direktör Michael Skibbe'nin yarın Almanya'ya döneceğini, transfer ve planlama konularındaki çalışmaları kendisiyle birlikte sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious