Sezgin: Görevimizi yaptık

Sezgin: Görevimizi yaptık.17445
  • Giriş : 12.04.2008 / 22:32:00

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, maçı sonrası açıklamasında ''Futbolcusundan teknik heyetine, Florya'daki çalışanından taraftarına herkes üzerine düşeni fazlasıyla yaptı'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Stadı dolduran taraftarlarına teşekkür eden Adnan Sezgin, maçla ilgili değerlendirmesinde, şunları kaydetti:

''Bugün çok ilginç bir sahne vardı. Futbolcusundan teknik heyetine, Florya'daki çalışanından taraftarına herkes üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ve birlik beraberlik mesajı verdi. Galibiyetten dolayı çok mutluyuz. Bu birlik ve beraberliğin ortaya konulması camiamızın verdiği güvenden kaynaklanıyor. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Onların desteğine bu dönemde çok ihtiyacımız var. Kalan maçlarımızda da umarım aynı arzuyu sonuna kadar göstereceğiz. Umarım mutlu sona böyle ulaşırız.''

Sezgin, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın ayrılmasının ardından, mevcut antrenörlerle sezon sonuna dek devam edeceklerini yinelerken, teknik direktör çalışmalarının da yoğun bir biçimde sürdüğünü ve belli bir düzeye geldiğinde kamuoyuna açıklanacağını sözlerine ekledi.

Sezgin, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada ise, Feldkamp'ın ardından Florya'da çok şeyin değişmediğini ifade ederek, ''Feldkamp gitti diye takım böyle olmadı. Belli bir noktaya gelmiştik. Aynı hedefler doğrultusunda kenetlenme zorunluluğu ortaya çıktı. Sadece bunu başarmaya çalışıyoruz'' dedi.

Yönetim kurulu üyesi Haltun Üstünel ise Feldkamp'ın gitmesinin takıma farklı bir motivasyon katıp katmadığı sorusuna, ''Ben buna inanmıyorum. Futbolcularımız bu hedefe hep inanıyorlardı. Sezonu çifte kupayla kapatacağımıza çok inanıyoruz. Takımın hepsi çok inançlı. Bunu yapacak gücümüz var'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious