Sezgin: "Her işte hayır vardır"

Sezgin:
  • Giriş : 20.12.2007 / 16:44:00

Galatasaray'ın 4 puanla gruptan çıkmasını böyle değerlendiren Adnan Sezgin, 'Bu bize ders olacaktır. Belki de böylece daha iyi yerlere geleceğiz' diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

‘Rakip fark etmez’

Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Galatasaray’ın 4 puanla UEFA Kupası’nda gruptan çıkmasını, “Her işte bir hayır vardır” sözleriyle değerlendirdi. Takımın iyi oynamadan turu geçtiğini kabul eden Sezgin, “Yine de sevinçliyiz. Bu bize ders olacaktın. Belki de böylece daha iyi yerlere geleceğiz. Sonuçta iplerin elimizde olmamasının yarattığı bir konsantrasyon bozukluğu vardı. Daha üst turlara çıkmak istiyorsak, önümüze kim gelirse gelsin yenmemiz lazım” açıklamasını yaptı.

‘Skoru söylemediler’

Futbolcular da 90 dakika sonrasında hayli mutluydu. Aslan’ın başarılı file bekçisi Orkun Usak, “Kendi işimizi kendimiz halletseydik daha hoş olurdu tabii ki. Bize saha içinde Yunanistan’daki maçın sonucunu söylemediler. Bordeaux’yu tebrik etmek lazım” ifadesini kullandı. Hakan Şükür, “Biz iddiamız olmasa da daima en iyi şekilde mücadele ederiz. Bize yakışan budur. Aynı ciddiyetle çalışırsak daha iyi yerlere geliriz” yorumunu yaptı. Barış ile Arda da Bordeaux’ya teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious