Show TV Ali Kırca'ya yaramadı!

Show TV Ali Kırca'ya yaramadı!.15493
  • Giriş : 27.09.2008 / 01:01:00

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Coşkun, atv'den Show TV'ye geçen Ali Kırca'nın etkinliğinin azaldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CNNTÜRK ekranında Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına konuk olan Ahmet Hakan Coşkun, anchormanleri değerlendirdi.

atv'den Show TV'ye geçen Ali Kırca'nın artık eskisi kadar etkinliğinin bulunmadığını anlatan Coşkun, "Ali Kırca benim dönemimde benim de örnek aldığım, iyi bir haberci olarak gördüğüm ve hala da öyle olan bir kişi. Fakat son dönemlerde biraz etkinliğini azaltmış gibi gözüküyor. Baktınızda haber bülteni yine eskisi gibi. Nasıl olduysa artık, yer değişikliğinin etkisi biraz oldu galiba. Atv'de kalmış olsaydı daha etkin olabilirdi diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Uğur Dündar ile Mehmet Ali Birand'ı aynı anda izlemek istediğini vurgulayan Ahmet Hakan Coşkun, her ikisini de çok başarılı bulduğunu anlattı. Ahmet Hakan Coşkun, "Ben her iki ismin de başlangıçta küçük acemilikler yaşadıklarını ama şu anda kıran kırana bir çatışma içerisinde, rekabet içerisinde olduklarını düşünüyorum. İkisi arasında ben mesela izlerken çok zorlanıyorum. Bazen bi bakıyorsunuz Uğur Dündar'ın çok sürpriz konuğu oluyor, onu kaçırmış oluyorsunuz. Birand her zaman zaten çok sürprize açık bir anchorman. Çok zorlanıyorum yani ikisini birden seyretmek istiyorum. İkisini birden seyretmeniz gerekiyor, yoksa eksiklik duygusu kaplıyor sizi. Bütün bunlar her iki ismin de çok başarılı olduğuna işaret ediyor" dedi.

Ali Kırca'yı Dündar ile Birand arasındaki rekabetten ayrı tutan Ahmet Hakan Coşkun, son dönemlerde ortaya çıkan tartışmalarda odak olmasından uzak kalmasına dikkat çekti.

Ahmet Hakan Coşkun, haber bülteni sunmayı zaman zaman özlediğini ifade ederken, köşe yazarlığı yaparak müthiş bir tatmin duygusu içerisine girdiğini vurguladı.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*