Sibel Bilgiç'i kim kanser etti?

  • Giriş : 22.04.2008 / 11:59:00
  • Güncelleme : 22.04.2008 / 12:05:04

Uzun süre Spordan Sorumlu Deski Devlet bakanı Mehmet Ali Yılmaz'la beraber olan sarkıcı Sibel Bilgiç, eski sevgilisinin sözlerine sitem etti. Bilgiç, "Bu ilişki yüzünden kanser oldum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

10 yıl ilişki yaşadığı işadamı sevgilisi Mehmet Ali Yılmaz’ın 'Benim gibi bir adamla evlenmek için gerekli sabrı göstermek, sınavlardan geçmek gerekir Sibel Hanım, o sabrı gösteremedi ve sınavı geçemedi . O yüzden evliliği hak etmedi' sözleri şarkıcı Sibel Bilgiç’i çok üzdü.

Bu konudaki soruları yanıtlamayan ve sessizliğe bürünen sanatçının bir yakını, Bilgiç’in büyük bir dram yaşadığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde kolit ve ses kısıklığı şikayetiyle doktora gitmiş. Yapılan tetkiklerde kendisine ’gırtlak kanseri başlangıcı’teşhisi konulmuş. Acı haberle şoka giren sanatçı, eski sevgilisinin kendisiyle ilgili 'Beni hak etmedi' sözlerini de gazetede okuyunca “Ben bu ilişkide yaşadığım hayal kırıklıklarıyla gırtlak kanseriyle tanıştım. Karşılığı bu sözler mi” diyerek dert yanmış.

Bilgiç’i sevindiren tek şey ise hastalığının çok erken evrede yakalanması. Boğazındaki kitle tamamen temizlenen Bilgiç, kemoterapi görmeyecek. Ancak 1 yıl ilaç kullanacak ve bu sürede izlenecek. Mona Lisa adlı güzellik merkezinin sahibi olan Bilgiç, yaşadığı sıkıntıyı atlatmak için kendini işe verdi. Yaklaşık 1 ay sonra bir single ile müzik piyasasına dönecek olan Bilgiç, buradan gelecek geliri bir vakfa bağışlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious