Sibel Can reklam mı yapıyor?

  • Giriş : 25.05.2009 / 09:42:00

Can'ın son üç albümü çıkmadan önce her seferinde eşinden boşanacağını açıklaması kafaları karıştırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Magazin kulislerinde "Belki bu kez gerçekten boşanacak ama albüm öncesi bu büyük bir tesadüf" dedirtti...Ünlü sanatçı Sibel Can, eşi Sülhi Aksüt'le 9 yıllık evliliğini bitirmek için mahkemeye başvurdu.

Her albüm öncesi yaptığı bu çıkışlar magazin dünyasında çok ilginç bir tesadüf olarak değerlendiriliyor. 2000 yılı Mart ayında Sülhi Aksüt'le hayatını birleştirip, ardından 'İşte Türk Sanat Müziği, İşte Sibel Can' adlı albümünü çıkartan Sibel Can, bir yıl sonra, bebeği Emir'in doğumunun hemen ardından 'Canım Benim' albümünü hazırlamıştı.

'AİLEM BENİM İÇİN MUKADDESTİR'

2005 yılında ise 'Özledin mi? adlı albümünü çıkartırken eşi Sülhi Aksüt'ten boşanacakları haberleri magazin dünyasında gündemin bir anda değişmesine sebep oldu. Albüm çıktıktan sonra ise ikili tekrar barıştı. O dönem ayrılacakları kesin gibi görünen Sibel Can "Ben geleneklerine ve adetlerine bağlı Türk kadınıyım. Evliliğim ve ailem benim için mukaddestir" demişti.

EVLERİ AYIRMIŞLARDI

2007'de Sibel Can'ın 'Akşam Sefası' albümünün çıkışından önce sanatçının eşi Sulhi Aksüt'ten bir süreden beri ayrı evlerde kaldığı dedikoduları çıktı. Ancak bu ayrılık da albüm çıktıktan sonra sona erdi. Çok yakında yeni albümünü piyasaya çıkaracak olan Sibel Can ilginç bir tesadüf sonucu yeniden boşanma haberleriyle gündeme geldi. Magazin kulislerinde sanatçının gerçekten boşanma davası açmış olabileceği ancak her seferinde olduğu gibi bir kez daha söylentilerin yeni albümün çıkışına denk gelmesinin ilginç bir tesadüf olduğu belirtiliyor.

DOSTLARI ARAYA GİRDİ

Sibel Can'ın 2005'teki ayrılık söylentilerinde Sülhi Aksüt'ün evi terk edip ortağı olduğu Bodrum'daki Manço Tatil Köyü'ne gittiği belirtilmişti. Emir'in velayetinin kimde olacağı tartışmaları yaşanıyordu. O günlerde, başta Orhan Gencebay ve Seda Sayan olmak üzere ünlü isimlerin yuvayı kurtarmak için araya girdiği de söylenmişti.

TANGALI POZLARA KIZDI

Can'ın iki yıl önceki boşanma söylemi ise sanatçının Bodrum'da meşhur tangalı pozları verdiği dönemdi. İddialara göre Sulhi Bey açık fotofraflara çok kızmış, Sibel Can da kocasına resti çekmiş, ikilinin yuvası çatırdamıştı. Sulhi Bey Beykoz Konakları'ndaki evi terk etmiş, Sibel Can ise çocuklarını alarak Miami'ye gitmişti.

MUTLUYUZ DEMİŞTİ

Sibel Can, üç ay önce ayrılacakları haberi çıktığında eşi Sülhi Aksüt'le evlilik yıldönümlerini kutlamış ve şunları söylemişti: "Çok mutlu bir evliliğim var. Neden benim evliliğim üzerinden gündem yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Biz bu camiada reklam olsun diye, evlenip boşananlar, hamile olup bebeğini düşürenler gördük."

(Bugün)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*