Sibel Can'a vize şoku!

  • Giriş : 08.04.2008 / 15:48:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:30:16

Ünlü sanatçı oğullarını neden İngiltere'ye gönderemedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü sanatçı Sibel Can'ın oğulları Emir ve Engincan pasaportlarındaki vize sorunu nedeniyle Fenerbahçe'nin Chelsea ile İngiltere'de oynayacağı maçı izlemeye gidemedi.

Çocuklarını Türk Hava Yolları (THY) uçağı ile Londra'ya göndermek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Sibel Can tatsız bir sürprizle karşılaştı. Emir ve Engincan'ın pasaportlarını kontrol eden görevli, Engincan'ın pasaportunda, İngiltere Konsolosluğu'nun verdiği vizede 'Ancak anne ve babasıyla seyahat edebilir' ibaresi bulunduğunu söyledi. Görevli, bu durumda Engincan'ın tek başına Londra'ya uçamayacağını açıklayınca, ünlü sanatçının küçük oğlu Emir de uçmaktan vazgeçti.

Teselli etmeye çalıştığı oğluna sarılan Can, "Ben de pasaportumu yanıma almadım, alsaydım belki birlikte giderdik. Ne yapalım, artık maçı evde izleriz. Zaten evde maç izlemek bize uğurlu geliyor. Oğlum Engincan ve ben maçı 3-2 kazanacağımıza inanıyoruz" dedi.
THY'nin bilet satış ofisine giden ünlü şarkıcı, burada çocuklarının biletlerini iptal ettirdikten sonra, oğluna sarılarak evinin yolunu tuttu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious